Veinze Socks, siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, tc kimlik no,) sizlerden talep etmektedir. TC Kimlik no fatura kesilebilmesi için zorunludur.

Veinze Socks sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, üye profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri sınıflandırma çalışmalarında, sadece Veinze Socks bünyesinde kullanılmaktadır. Veinze Socks, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

E-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde, site kullanımı sırasında izlediği ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, müşterilerimize daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla Veinze Socks iş ortakları ile paylaşılabilmektedir. Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilir.

Üyelerimizin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece üyelerimiz ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece üyelerimiz değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Veinze Socks’dan gönderilen maillerin alt kısmında bulunan “Kampanya ve indirimlerden haberdar olmak istemiyorsanız lütfen tıklayınız.” linkine tıklayarak mail gönderim listesinden kolayca çıkabilirsiniz.

ÖNEMLİ : Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde Veinze Socks veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. 256 Bit SSL Secure sayesinde ödemeleriniz maksimum güvenli bir ortamda gerçekleşir. Kredi Kartı bilgilerinizi veri tabanımızda kesinlikte tutmamaktayız. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin Veinze.com ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.